Technology

Dwunastego czerwca zaczną się europejskie mistrzostwa w nożnej piłce! Jeden do jednego w pojedynku polskiej kadry z rosyjską drużyną.

11.06.2021, 13:05 0 komentarzy
Dwunastego czerwca zaczną się europejskie mistrzostwa w nożnej piłce! Jeden do jednego w pojedynku polskiej kadry z rosyjską drużyną.

W tym momencie piłka nożna to najliczniej oglądana sportowa dyscyplina w Polsce. Nie powinno w sytuacji jak ta nikogo dziwić to, że gigantyczna liczba sympatyków piłkarskich oczekuje na nadchodzące wielkimi krokami Starego Kontynentu mistrzostwa. Wystąpi tam reprezentacja naszego państwa, która walczyć będzie w grupowych rozgrywkach z hiszpańską kadrą, słowackim zespołem oraz szwecką kadrą. Dobrze powiedzieć o tym, że nie są to najprostsi przeciwnicy, jednakże mamy duże szanse na zakwalifikowanie się dalej. W tej sytuacji bardzo ważne będzie to, żeby zaprezentować się z najskuteczniejszej strony. W ubiegłym tygodniu polska kadra rozegrała pojedynek towarzyski z rosyjską drużyną, która także wystąpi na Euro. Po raz pierwszy od dłuższego czasu wielbiciele piłkarscy mogli pojawić się na trybunach i byli bez żadnych wątpliwości zadowoleni. W tym pojedynku brakowało jednak wielu akcji podbramkowych i finalnie narodowa reprezentacja zremisowała z rosyjską reprezentacją jeden do jednego. Bramkę dla drużyny polskiej już w czwartej minucie strzelił Świerczok Jakub, z kolei dla Rosjan strzelił Karawajew Wiaczesław.

Zostaw komentarz