Technology

Gigantyczne doznania w ostatnich minutach batalii z angielską reprezentacją piłkarską! Szymański Damian strzelił gola i został okrzyknięty herosem piłkarskiej reprezentacji Polski!

11.09.2021, 13:12 0 komentarzy
Gigantyczne doznania w ostatnich minutach batalii z angielską reprezentacją piłkarską! Szymański Damian strzelił gola i został okrzyknięty herosem piłkarskiej reprezentacji Polski!

Narodowa kadra Polska występująca w pojedynkach na Stadionie Narodowym bywa niesamowicie trudna do pokonania i zwracamy uwagę na fakt od niespełna dekady. Faktycznie bardzo rzadko przegrywamy na tym boisku i rozsądnie mieć świadomość tego, że ogromna w tym zasługa wielbicieli piłkarskich z Polski. W chwili, gdy Narodowy Stadion wypełniony jest do ostatniego krzesełka gracze naszej kadry dostają dodatkowego zastrzyku mocy. Gracze szkoleniowca Paulo Sousy w zmaganiach kwalifikacyjnych do mundialu prezentują się do tego momentu dobrze, jednak ich dyspozycja jest oddalona od perfekcji. Naszych piłkarzy w wieczór środowy czekał naprawdę trudny sprawdzian, jakim był bez cienia wątpliwości pojedynek z piłkarską reprezentacją Anglii. To jak ciężkim rywalem w historii spotkań naszej drużyny narodowej są reprezentanci Anglii ma świadomość tego każdy piłkarski sympatyk z naszego kraju. Nie można było sobie pozwolić na zawahanie w przypadku jak ten, gdyż najistotniejsze było zgarnięcie jak największej ilości punktów.

Przed tym meczem kadra Polska była z góry skazywana na klęskę. Rozsądnie z całą pewnością wziąć pod uwagę fakt, iż polscy piłkarze w wielu przypadkach bardzo się mobilizują na spotkania z dużo potężniejszymi. Tak samo było w tej sytuacji i warto brać pod uwagę to, przez pewien czas mogliśmy nawet pomyśleć, że drużyna narodowa Polski mogłaby rywalizować o pełną pulę punktów z narodową drużyną Anglii. dla piłkarskiej polskiej reprezentacji to było naprawdę trudne spotkanie i na pewno warto ich chwalić za walkę do zakończenia meczu. Mogło się wydawać, iż to być może zakończenie marzeń o dobrym rezultacie, gdy bramkę w 80 min. strzelił Kane Harry. Polska reprezentacja do końca pojedynku poszukiwała okazji do zdobycia bramki i nie planowała się poddać. W dodatkowym czasie gry, który zarządził arbiter gola na wagę rezultatu remisowego zdobył piłkarz ateńskiego AEK-u Damian Szymański. Bez najmniejszych wątpliwości to była fenomenalna chwila dla tego młodego gracza. Polska drużyna w rozrachunku końcowym wywalczyła wynik remisowy na Narodowym Stadionie podczas meczu z wicemistrzami Starego Kontynentu i dzięki temu w dalszym ciągu posiada ogromne szanse na awans do mistrzostw świata.

Zostaw komentarz