Technology

Paru piłkarzy odepchniętych z reprezentacji naszego narodu! Selekcjoner Sousa Paulo ogłosił w tym tygodniu listę zawodników polskiej reprezentacji na Mistrzostwa Starego Kontynentu!

25.05.2021, 08:46 0 komentarzy
Paru piłkarzy odepchniętych z reprezentacji naszego narodu! Selekcjoner Sousa Paulo ogłosił w tym tygodniu listę zawodników polskiej reprezentacji na Mistrzostwa Starego Kontynentu!

O graniu w turnieju na poziomie mistrzowskim marzy spora ilość młodych graczy, których życiowym celem jest profesjonalna gra w nożną piłkę. Nożna piłka to w tej chwili najbardziej rozpoznawalna sportu dyscyplina w Europie i to nie jest zaskoczenie. Od lat najmłodszych chłopcy trenują po to, żeby w przyszłych latach grać spotkania na najsławniejszych stadionach piłkarskich. Warto jednakże pamiętać o tym, iż droga do pozostania piłkarzem jest trudna i zmusza do sporej liczby wyrzeczeń. Chłopcy, którym powiodło się z tego powodu budzą niezwykle często zawiść oraz tym samym respekt pośród swoich przyjaciół. Dwadzieścia cztery drużyny będą rywalizować w mistrzostwach Starego Kontynentu, które rozpoczną się w czerwcu. Znaczy to bez żadnych wątpliwości, że na sympatyków piłkarskich czekają podwyższone emocje. Turniej Euro 2020 ciągnąć się będzie przez miesiąc czasu, a więc bez żadnych wątpliwości zostaniemy obserwatorami wielu goli oraz spotkań futbolu. Selekcjoner Sousa skonstruował listę graczy na turniej Euro 2020, i dlatego też w dzisiejszym wpisie jednak pragniemy się skupić na kadrze narodowej.

Ogłaszanie listy piłkarzy na wysokiej rangi turnieje takie jak mundial a także europejskie mistrzostwa od parunastu lat potrafi pobudzić pośród sympatyków nożnej piłki a także publicystów sportowych spore emocje w w Polsce. Przytrafiały się w takim przypadku z zasady, które nie wszystkim do gustu przypadły. Podobnie było w przypadku tych powołań. Szkoleniowiec Sousa ogłosił kadrę i bez wątpienia sporym zdziwieniem był brak w kadrze Grosickiego Kamila, który przez kawał czasu stanowił trzon naszej piłkarskiej kadry. Piłkarz West Bromwich od wielu miesięcy nie gra równomiernie i jest to powodem podstawowym tego, że trener Sousa Paulo nie zechciał powołać Grosika do drużyny polskiej reprezentacji na Starego Kontynentu mistrzostwa. W teorii mamy niesamowicie ekipę, która walczyć może o wysoki rezultat na Starego Kontynentu Mistrzostwach. W takiej sytuacji zostaje nam czekać na inauguracyjny pojedynek europejskich mistrzostw, w którym polska reprezentacja mierzyć się będzie ze Słowaków reprezentacją.

Zostaw komentarz